Herdenking 100 jaar Groote Oorlog

We zoeken vrijwilligers 

In onze gemeente gedenken we jaarlijks de wapenstilstand op 11 november. Maar in 2018 zullen we dit voor de honderdste keer doen. Deze unieke verjaardag mag niet onopgemerkt passeren. Om het einde van de Groote Oorlog met een gepast programma extra in de verf te zetten, roepen we een werkgroep in het leven.

Werk jij mee aan de herdenking 100 jaar Groote Oorlog? Denk je graag mee hoe we de geschiedenis weer tot leven kunnen brengen, over hoe we jong en oud(er) op een boeiende manier kunnen laten kijken naar onze gemeente anno 1918? De dienst vrije tijd wil de handen in elkaar slaan om op 11 november 2018 het einde van de eerste wereldoorlog gepast te herdenken. Daarom zoeken we vrijilligers. Neem dan snel contact op via vrijetijd@deerlijk.be en stel je kandidaat voor deze werkgroep, als jij wil meewerken aan het Deerlijkse herdenkingsprogramma op 11 november 2018.

 

Aangemaakt op:23/03/2017

Reactie toevoegen