Buurtinitiatieven tijdens Vlaanderen Feest!

Vlaanderen Feest 2010

  

  Organisatiepartner worden met een lokaal initiatief

Over welke initiatieven gaat het?

Organiseert u een initiatief voor een straat, buurt of wijk tussen 1 en 11 juli 2010? Plant u in dezelfde periode een activiteit met uw vereniging of andere plaatselijke instantie? En plaatst u het initiatief in het teken van de campagne ter gelegenheid van de Vlaamse feestdag? Dan kan u daarmee kandideren  voor Vlaanderen Feest! en in aanmerking komen voor een optie op een feestcheque tot 180 euro als tussenkomst in een aantal organisatiekosten.

Vereiste kenmerken qua concept om in aanmerking te komen

timing: tussen 1 en 11 juli 2010

plaats: op één vaste locatie binnen de eigen gemeente van de organisator

organisator: een duidelijk non-profitkarakter is vereist (geen horecazaak bv.)

opzet: mensen als groep samenbrengen voor positief gemeenschapsleven

aan te bevelen: een accent op Nederlandstalige liedjes: via samenzang, een optreden, de gedraaide muziek...

Alle informatie over de na te leven bepalingen, de vereiste bewijsvoering na afloop en de procedure voor verwerving van een tussenkomst staat samen in een folder. Neem in uw eigen voordeel die noodzakelijke informatie eerst door vooraleer de aanvraag in te vullen om te kandideren met een lokaal initiatief.

Aanvraag om te kandideren

Geldige aanvragen  voor ondersteuning van een lokaal initiatief  zijn maar ontvankelijk zolang de beschikbare voorraad feestcheques strekt. De toekenning van een optie op een feestcheque gebeurt volgens het principe "wie eerst komt, eerst oogst"!.  Het is aanbevolen de aanvraag online in te dienen.

Meer info hierover is te vinden via http://www.11daagsevlaanderen.net/ (>kandideren>lokale initiatieven)

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Delen

Contact